Home » اخبار » جنبه جدیدی از بیت کوین رونمایی شد
جنبه جدیدی از بیت کوین

جنبه جدیدی از بیت کوین رونمایی شد

در این روزهای که همه درگیر نوسانات قیمت بیت کوین هستند، جنبه جدیدی از این ارز دیجیتال رونمایی شده است. اگر می خواهید در این باره بیشتر بدانید به شما توصیه می کنیم با سایت همراه باشید.

جنبه جدیدی از بیت کوین رونمایی شد

تخفیفان

بیت کوین توانسته دوره ده ماهه را بیشترین تعداد تراکنش پشت سر بگذارد. در حالی این موضوع رخ داده است که کارمزد بیت کوین در مقایسه با چند سال گذشته در کمترین حالت خود قرار داشته است. 

حجم روبه‌رشد تعداد تراکنش‌ها

بیت کوین نرخ جدیدی را بر جای گذاشته است و آن هم رسیدن کاربران سرتاسر دنیا به نرخ 300 هزار تراکنش در روز می باشد که بی نظیر است. با توجه به استناد به داده های منتشر شده توسط پایگاه لوکال بیت کوین از تبدیل ارزهای فیزیکی کنونی به بیت کوین می باشد. در برخی از مناطق این موضوع بسیار انفجاری بوده است. مناطقی نظیر آمریکای‌جنوبی، اروپای‌شرقی و آفریقا که غالبا ارزهای ناپایداری دارند.

جنبه جدیدی از بیت کوین رونمایی شد

آیا بیت‌ کوین نابود می‌شود؟

مسئله پرداخت ها به کمک بیت کوین باعث ایجاد عرصه جدیدی اقتصادی در جهان شده است. با این حال هم اکنون کاربرانی که آشنایی و مهارت کامل و کافی در استفاده از وب و رمزارزها را داشته باشند ، به راحتی می توانند در معاملات بازارهای بین المللی شرکت کنند.

کارمزد کم در چند سال گذشته

در سال های گذشته اگر بخواهیم نگاهی به کارمزد داشته باشیم ، کارمزد تراکنش ها به حداقل خود رسیده است. به طور میانگین نرخ ۰.۰۳۱ دلار به ازای هر تراکنش بوده است.

مقایسه‌ی کارمزدها

میانگین هزینه های صرف شده در تراکنش های کارت های اعتباری معمولی تا سقف معین افزون بر اضافه شدن 2 درصد به مبلغ تراکنش به علاوه ۰.۱۰ دلار کارمزد آزاد می باشد. پس با این حساب نتیجه می گیریم تراکنش های بیت کوین برای مبالغ کمتر سه برابر ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. البته باید خاطر نشان کنیم که هزینه تبدیل بیت کوین به ارزهای فیزیکی نسبتا گران می باشد. این کار توسط صرافی های مختلف انجام می شود.

جنبه جدیدی از بیت کوین رونمایی شد

در مجموع می توان نتیجه گرفت این شاخص ها نشان دهنده ی تثبیت و پذیرش بیت کوین در اقتصاد دنیا می باشد. این موضوع به ویژه در مناطقی که اقتصاد حکومت بسیار بی ثبات می باشد و نرخ تورم آنها زیاد است کاربرد دارد. رمزارزها ممکن است موجب تشویق تجارت بین المللی در نقاطی از جهان شوند که از زیر ساخت های دارای اقتصاد ضعیف برخوردار می باشند.

طبق نتیجه گیری های انجام شده می توان گفت از منظر شاخص ها و کارکرهای اقتصادی بیت کوین در سال آینده نسبت به سال گذشته توسعه یافته تر و کامل تر شده و با اقبال عمومی مواجه خواهد شد. نظر شما در این باره چیست؟

شما می توانید نظرات خود را در مورد ارز دیجیتال بیت کوین با ما در میان بگذارید تا ما بتوانیم از نظرات شما حداکثر بهره را ببریم. نظرات شما باعث بهتر است روند سایت خواهد شد. ما منتظر نظرات شما همراهان عزیز هستیم.

About writer

Check Also

ارزش ارز دیجیتال به سرقت رفته

ارزش ارز دیجیتال به سرقت رفته در سال 2018

ارزش ارز دیجیتال به سرقت رفته در سال 2018 می خواهیم در این نوشته در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE